ANTAKYA’DA HATAY’I KEŞFET GASTRONOMİ FUARI BAŞLIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Hürriyet Gazetesi'nin organizasyonunda 4- 5 Mayıs tarihleri arasında Ottoman Palace Otel’de düzenlenecek olan “Antakya’da Hatay’ı Keşfet” adlı gastronomi fuarında Hatay mutfağı ulusal mecrada tanıtılacak.
ANTAKYA’DA HATAY’I KEŞFET GASTRONOMİ FUARI BAŞLIYOR
Konuklara kentin önemli tarihi yerlerinin de gezdirileceği fuarın ilk gününde Hatay, ülke çapında tanıtılarak yerli turistler kente davet edilecek. Fuarın ana temasını oluşturan gastronomi konusunda ise Hatay mutfağının yöresel eşsiz lezzetleri kurulan stantlarda katılımcılara etkileyici etkinlikler eşliğinde sunulacak.
HATAY'I ÜLKE GÜNDEMİNE TAŞIYACAK FUARA, SAYGIN KİŞİLER KATILACAK
HBB’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan gastronomi fuarına, çok sayıda gıda uzmanı, üretici birlikleri temsilcileri, medya mensupları, gurmeler ve yemek konusunda uzman yazarların katılması bekleniyor.
HATAY, EŞSİZ MUTFAĞIYLA TURİZM PASTASINDAN BÜYÜK BİR PAY ALMAYI HEDEFLİYOR
Çok sayıda özel konuğun katılım göstereceği 'Antakya’da Hatay’ı Keşfet' adlı gastronomi fuarında Hatay, yöresel tatları ile eşsiz lezzetlerini ziyaretçilerle buluşturarak ülke genelinde gündem yaratmayı hedefleyen HBB, Hatay'ın turizm pastasından zengin gastronomisi ile büyük bir pay alması için çaba sarf edecek.
 
ANTAKYA’DA HATAY’I KEŞFET GASTRONOMİ FUARI BAŞLIYOR haberi 02 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle