ANTAKYA’NIN KONTEYNERLERİ RENGÂRENK BOYANDI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi daha g&uuml;zel bir Antakya i&ccedil;in yeni bir hizmete daha imza attı. Antakya Belediyesi temizlik ekipleri ile k&uuml;lt&uuml;r m&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; ekipleri işbirliği yaparak şehir genelindeki &ccedil;&ouml;p konteynerlerinde renklendirme &ccedil;alışmaları yaptı.</span>
ANTAKYA’NIN KONTEYNERLERİ RENGÂRENK BOYANDI

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, ilk etapta ana arterlerde bulunan 100 adet konteynerin ressamlar tarafından figürlerle süslendiği belirtildi. Yapılan çalışmanın 95 mahallede bulunan tüm konteynerlere ilerleyen süreçte uygulanacağının ifade edildiği açıklamada uygulamanın diğer belediyelere de örnek teşkil ettiğine değinildi.Antakya Belediyesi yaptığı bu çalışma ile teknik belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra şehrin genel görüntüsüne önemli bir estetik ve renk katmış oldu.

ANTAKYA’NIN KONTEYNERLERİ RENGÂRENK BOYANDI haberi 12 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  4070 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle