ARAPÇA KURSU BAŞLADI‏

SAMANDAĞ BELEDİYESİ KADIN DANIŞMA MERKEZİ GÖNÜLLÜSÜ HÜLYA NEHİR: “ARAPÇA DİL KURSLARI KÜLTÜRÜMÜZÜN YAŞATILMASI AÇISINDAN HAYATİ BİR ÖNEME SAHİPTİR.”
ARAPÇA KURSU BAŞLADI‏
Samandağ belediyesi kadın danışma merkezi ile halk eğitim merkezi işbirliğiyle Arapça okuma ve yazma kursu başladı. Arapça okuma yazma kursu Usta öğretici Deniz Berber tarafından verilecek. Salı,Çarşamba,Cuma günleri öğleden sonra verilecek eğitime 15 kursiyer kayıtlı.Samandağ Belediyesi kadın danışma merkezi gönüllüsü Hülya Nehir:”Geleneklerimizin, kültürümüzün yaşatılması Arapça dilinin yaşamasına bağlıdır. Arapça okuma ve yazma eğitimlerini önemsiyoruz.Bu kursların açılması ve artması Arapça dilinin doğru ,anlaşılır okunması,konuşulması ve yaşatılması açısından hayati bir değere sahiptir. Kadın danışma merkezinde kadın-erkek Arapça dilini öğrenmek ,geliştirmek  isteyen herkesi bekliyoruz.”dedi. 
ARAPÇA KURSU BAŞLADI‏ haberi 02 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1465 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle