ARSUZ FUARINA KAVUŞUYOR

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi tarafından yapılan Fuar Alanında incelemelerde bulundu.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte Arsuz Uluçınar (Merkez) Mahallesinde, yapımı bitmek üzere olan fuar alanında incelemelerde bulundu. Yeniden hizmet vermek için hazırlıkların bitme aşamasına geldiği Fuar, 4 bin metre karelik alan üzerinde kuruluyor. Başkan Güven, Gözcüler Yolu üzerinde açılacakFuarı’n, geçmişte olduğu gibi bu yıl da ilçeye önemli bir canlılık katacağını söyledi.Hem halkın, hem de yazlıkçı ve turistlerin, esnafa da önemli bir katkı sunacağını dile getirdi. 

iki, üç gün içerisinde çalışmaların tamamlanacağını belirten Başkan Asaf Güven, “Arsuz yazın 3,4 katına çıkan bir nüfusa sahip. Arsuz 2T’nin özellikli olduğu bir ilçe olduğunu her zaman telaffuz ediyoruz. Tarım ve turizm. Yazın turizm önemli. Bunun için hazırlıklar yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi fuar alanı. Fuar alanı bir ihtiyaçtır Arsuz için. Bu seneki fuarı belediye yepyeni bir konseptle, her şeyi kendi üstlenerek, işletecek şekilde hazırlamaktadır. Bu alanın hazırlanışı iki, üç gün içerisinde tamamlanacaktır. Hem esnafın hem de vatandaşların kullanımına hazır olacaktır. Stant açmak isteyen tüm esnafımız, zabıtaya müracaat edebilir. Sıraya göre ve talebi karşılayacak şekilde bir düzenleme ile başlayacağız. İsteyen esnafımız, zabıtaya müracaat ederek, hangi işi yapmak istediklerini, stant kiralamak istediklerini bildirerek sıraya gireceklerdir,” ifadelerini kullandı.

ARSUZ FUARINA KAVUŞUYOR haberi 30 Haziran 2020 16:18 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Arsuz Belediyesi adına Hatay / Arsuz muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  73 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
ARSUZ FUARINA KAVUŞUYOR haberi, Hatay Arsuz Belediye Haberleri hatay ili arsuz ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 73 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Arsuz+Fuarına+Kavuşuyor Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ARSUZ FUARINA KAVUŞUYOR Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! #ARSUZ #FUARINA #KAVUŞUYOR #ARSUZFUARINA #FUARINAKAVUŞUYOR #ARSUZFUARINAKAVUŞUYOR