Asparagas haberlere,dedikodulara inanmayın‏

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ,Tekebaşı mahallesinden seçilen Meclis üyesi Metin Eryılmaz  bazı gazete ve sosyal medyada yeralan asparagas(asılsız ) iddialar ile ilgili olarak Hatsu Genel Müdürü İsameddin Çeker’i ziyaret ettiler. 
Asparagas haberlere,dedikodulara inanmayın‏
Başkan Nehir ve meclis üyesi Eryılmaz,Asılsız iddialarla ilgili su ve kanalizasyon konusunda en yetkili kurum olan Hatsu’nun genel Müdürü İsamettin Çeker  Tekebaşı mahallesinde yapılan çalışmaları, hizmetleri konuştular. Bu konularla ilgili  kamuoyunun bilgilendirilmesi amaçlandı.Hatsu Genel Müdürü Çeker Yapılan çalışmaları sıraladı:”Su kaynağının kaptajı düzeltidi,İsale hattı döşeniyor,5000 tonluk su deposu yapılıyor,İsale hattının geçtiği yerleşim birimlerine ek olarak mağaracık ve mızraklı mahallelerinin su şebekesi proje çalışmaları devam ediyor. 2016’nın başlarında ayrıca  içmesuyu şebeke projesi imalatı başlayacak. Halkımızın tamamen yalan ve iftira haberlere itibar etmemesini  Hatsu genel müdürü olarak ifade ediyorum.”dedi.Belediye Meclis üyesi Metin Eryılmaz:”Hatsu genel müdüründen( birinci ağızdan )sorularımıza yanıt aldık. Tekebaşı Mahallesinin sorunlarını aktardık. Su ve kanalizasyon çalışmaları ilgili bazı Gazete ve sosyal medya mecralarında yapılan haberlerin , Dedikoduların asılsız olduğunu bir kez daha kanıtladık.Sn.Çeker,2016’nın ilk aylarında evlere şebeke suyu  dağıtılacağını ifade ettiler .Hemen arkasından 2016 3.yada 4.ayında çalışmaları  bitirip ardından beton asfalt  döküleceğini müjdelediler. 2017’de Tekebaşı mahallesinin alt yapısının(Su ,kanalizasyon) bitirileceğini  ifade ettiler.Bu ziyarette bizlere öncülük eden ,mahallemizin sorunlarıyla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Sn.Mithat Nehir’e teşekkür ederiz.”dedi.Başkan Mithat Nehir ve meclis üyesi Metin Eryılmaz’ın ziyaretine  Tekebaşı mahalle sakinlerinden Atıf Yıldız eşlik etti; Yıldız,su ve kanalizasyon ile ilgili sıkıntılarını Genel müdür Çeker ile paylaştı.
 
Asparagas haberlere,dedikodulara inanmayın‏ haberi 07 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1160 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle