ASRİ MEZARLIK YOLU MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın 15 ilçeyi hizmette bir bütün olarak gören anlayışı doğrultusunda harekete eden HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, mevsim koşullarının etkisiyle kullanımı sıkıntı haline gelen güzergâhlarda gerçekleştirdiği hamlelerle ulaşımı rahatlatıyor.
ASRİ MEZARLIK YOLU MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR‏
HBB ekiplerinin kapsamlı, sürekli ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda il genelindeki beton asfalt çalışmalarının yeni adresi Antakya Asri Mezarlık yolu oldu. Ebediyete intikal eden yakınlarını ziyaret eden vatandaşların daha temiz ve güvenli bir ortamda ulaşım yapmalarını hedefleyen ve şiddetli yağışların sebep olduğu yol bozukluklarını onaran HBB ekipleri 11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı öncesi, gerçekleştirdiği beton asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla vatandaşların takdirini kazandı.Başlatılan beton- asfalt ve kaldırım çalışmaları çerçevesinde mezarlık yolunun modern standartlara kavuşturulmasından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, çalışmalara öncülük eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a HBB ekipleri aracılığıyla teşekkürlerini ilettiler.
 
 
ASRİ MEZARLIK YOLU MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR‏ haberi 07 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1495 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle