ATIK KİRLİ KANALETLER KAPATILACAK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir&rsquo;in talebiyle; İl&ccedil;emizde bulunan kirlenmiş kanaletlere &ccedil;alışma başlatılacağı, &ccedil;alışmanın da Samandağ Belediyesi ile Hatay B&uuml;y&uuml;k Şehir Belediyesi işbirliğiyle y&uuml;r&uuml;t&uuml;leceği belirtildi.</span>
ATIK KİRLİ KANALETLER KAPATILACAK

Şükrü Kanatlı Mahallesi Ali Aslan Caddesi ve Kurtderesi Mahallesi tepe civarında açıkta akan yağmur suyu ve kirlenen kanalların kapatılmasına yönelik ön çalışma başlatıldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatsu Genel Müdürlüğü Etüt projeler Daire Başkanı Hüsna Karayazga, Firma Yetkilisi Danışmanı İnşaat Mühendisi Sedat Ebesek, Kanalizasyon Şube Müdürü Murat Tayyipoğlu ile Samandağ Belediyesi Fen İşleri birimi hazır bulundu. Yapılan incelemelerin ardından yapılacak teknik, planlama ve projelendirmeden sonra çalışmaların başlatılacağı bildirildi.Başkan Nehir;  konu ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi; “kanaletlerimiz kirli su ve atık çöplerle dolu. Dolayısıyla çevre ve görüntü kirliliği yaratmaktadır. Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatsu Genel Müdürlüğü işbirliğiyle başlatacağımız çalışmalarla çevre ve görüntü kirliliğini, önleyeceğiz. Kanaletlere döşenecek borularla yağmur sularının akışını sağlayacağız. İlçemizi Kent modeline dönüştürme hedefimizde önemli mesafeler kat ettik. Bu doğrultuda çalışmalarımızı diğer alanlara da hiç ara vermeden sürdüreceğiz.” 

ATIK KİRLİ KANALETLER KAPATILACAK haberi 02 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  4000 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle