AYAZ BEBEĞE “HOŞ GELDİN BEBEK” HEDİYESİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafında hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında, Hatay ve ilçelerinde yaşayan yeni doğum yapmış dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelere, içersinde biberon, bebek bezi, emzik gibi yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyabileceği çeşitli malzemelerden oluşan on bir parçalık “zıbın seti” hediye ediliyor.
AYAZ BEBEĞE “HOŞ GELDİN BEBEK” HEDİYESİ
Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı görevlileri tarafında, Ugur-Sevcan çiftinin 15 gün önce Dünya'ya gelen nur topu gibi Ayaz Bebeği evinde ziyaret etti. Görevliler kısa bir süre 20 yaşındaki anne Sevcan’la sohbet ederek, Dünya’ya yeni gelen Ayaz bebeği de kucaklarına alarak sevdiler. Daha sonra Sosyal ve Kültür Daire Başkanlığı görevlileri  “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında hazırlanan zıbın setini Yurt ailesine hediye etti. Ugur-Sevcan Yurt çifti, Büyükşehir Belediyesinin yeni doğum yapmış dar gelirli ailelere yardım amaçlı hayata geçirdikleri bu proje için sevinçli olduğunu belirterek; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr. Lütfü Savaş’a dar gelirli ve ihtiyaç sahibi aileleri düşündüğü ve onurlandırdığı için teşekkürlerimi bir borç bilirim. Gerçekten Lütfü Savaş baba başkanmış.”dedi.
AYAZ BEBEĞE “HOŞ GELDİN BEBEK” HEDİYESİ haberi 02 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2450 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle