AYKOME 16’NCI GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) 6 Nisan 2016 Çarşamba günü HBB Meclis Salonu’nda 16’ncı Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
AYKOME 16’NCI GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
HBB Genel Sekreter Yardımcısı Sait Günal başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, HBB’nin daire başkanları ve yetkilileri, ilçe belediye personelleri ve il genelinde altyapı çalışmaları gerçekleştiren kurumların temsilcilerinin katılımıyla başladı.AYKOME Şube Müdürü Osman Tamer Sırım’ın sunumuyla gündeme alınan 5 madde, görüşülerek kentteki altyapı çalışmalarının koordineli ve uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla karara bağlandı.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın il geneline diğer kurumlarla birlikte senkronize bir şekilde hizmetler üretme anlayışıyla çalışan HBB, kentin geleceğe emin adımlarla yürümesi için bu tür çalışmaların önemini bilerek hareket ediyor.
 
AYKOME 16’NCI GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ haberi 08 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle