Başkan Civelek'ten CHP ilçe teşkilatına ziyaret.

- İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, siyasetin insanların refahı için yapılan bir eylem olduğunu belirtti.
Başkan Civelek'ten CHP ilçe teşkilatına ziyaret.
  Civelek, CHP İskenderun İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, bir süre önce MYK kararı ile göreve getirilen Başkanı Corc Basus'a yeni görevinde başarı diledi.
     Başkan Civelek , burada yaptığı konuşmada, halka hizmet için var olduklarını belirterek, ''Siyaset insanların refahı için yapılan bir eylemdir. Bizlerin görevi de bir bayrak yarışıdır. Çok daha güzel şeyler yapacağınıza, halkımızın ve parti teşkilatının ihtiyacı olan daha demokratik açılımlar sağlayacağınıza yürekten inanıyorum.''dedi.
     Civelek, CHP'nin, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu partisi olduğuna değinerek, cumhuriyetin temelinde Cumhuriyet Halk Partisi'nin olduğunu ifade etti.
     CHP'ye her zaman ihtiyaç duyulduğunu ve bundan sonra da duyulacağını anlatan Civelek, ''Duyulan ihtiyacı karşılamak için hep birlikte çalışıyoruz. El ele, birbirimizi severek ve sevgiyle halkı kucaklayarak çok güzel günlere gideceğimize eminim. Size tekrar başarılar diliyorum'' diye konuştu.
     Basus ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 13 Şubat 2012 tarihinde MYK görevlendirmesiyle ilçe başkanlığına getirildiğini, partilerini en iyi yerlere taşımak için ilçe teşkilatı olarak çaba harcadıklarını söyledi.