BAŞKAN ERYILMAZ’IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

Başkan Eryılmaz mesajında; “ Bayramlar, dini duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, birlik ve beraberliklerin güçlendiği önemli günlerdir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Fedakarlığın simgesi olan Kurban ibadeti, insanları birbirine yaklaştıran, komşumuzu akrabalarımızı gözetmemize vesile olan anlamlı bir ibadettir. Bu bayram bizlere düşen görev muhtaç insanlarımıza sevgimizi taşımaktır. Kestiğimiz kurbanların, yegane amacı fedakârlıktır. Bu anlamlı bayramın Samandağ halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

BAŞKAN ERYILMAZ’IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI haberi 27 Temmuz 2020 15:52 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Samandağ Belediyesi adına Hatay / Samandağ muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  154 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
BAŞKAN ERYILMAZ’IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI haberi, Hatay Samandağ Belediye Haberleri hatay ili samandag ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 154 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Başkan+Eryilmaz’in+Kurban+Bayrami+Kutlama+Mesaji Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BAŞKAN ERYILMAZ’IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/baskan-eryilmazin-kurban-bayrami-kutlama-mesaji-235159 #BAŞKAN #ERYILMAZ’IN #KURBAN #BAYRAMI #KUTLAMA #MESAJI #BAŞKANERYILMAZ’IN #ERYILMAZ’INKURBAN #KURBANBAYRAMI #BAYRAMIKUTLAMA #KUTLAMAMESAJI #BAŞKANERYILMAZ’INKURBANBAYRAMIKUTLAMAMESAJI