Başkan İsmail Kimyeci’den Mezunlara Müjde

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci memur olmak isteyen muezunlara beklediği m&uuml;jdeyi duyurdu. Başkan Kimyeci Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonunda lise ve &ouml;nlisans mezunlarına y&ouml;nelik &uuml;cretsiz KPSS kursu verileceğini belirtti.</span>
Başkan İsmail Kimyeci’den Mezunlara Müjde

Uzun zamandır beklenen KPSS kursu müjdesini veren Başkan Kimyeci; “ Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime verdiğimiz destek doğrultusunda yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Memur olmak isteyen Lise ve Önlisans mezunu gençlerimize yönelik hazırladığımız 250 kişi kapasiteli ücretsiz KPSS Kursumuz hayata geçiyor. Gençlerimizi geleceğe hazırlama noktasında gösterilen gayretli çalışmalarımızdan olan ücretsiz KPSS kursumuz Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonunda uzman eğitmenlerimiz tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Son başvuru tarihi 1 Mart günü olan KPSS kurs kayıtlarımızın koşulları ise Lise veya Önlisans mezunu olmanın yanı sıra Antakya ilçesinde ikamet ediyor olmak. Hiçbir ücret alınmadan verilen eğitim süresince öğrencilerimize yardımcı olacak olan ders kitapları da yine ücretsiz olarak sağlanacaktır. Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her koldan desteklerimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.Antakya Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada kurs kayıtlarının başladığını başvurmak ve bilgi almak isteyenlerin Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu’na 0326 212 17 86 numaralı telefonlardan ulaşabileceğini bildirdi.

Başkan İsmail Kimyeci’den Mezunlara Müjde haberi 30 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle