BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ’DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 11. Sınıf &ouml;ğrencilerinin beklediği m&uuml;jdeyi duyurdu. Başkan Kimyeci 11. Sınıfta okuyan 500 &ouml;ğrenciye&nbsp;</span><a name="_GoBack"></a><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonunda &uuml;cretsiz &ldquo;Erken YGS Kursu&rdquo; verileceğini belirtti.</span>
BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ’DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE

Uzun zamandır beklenen 11. Sınıflara ücretsiz YGS kursu müjdesini veren Başkan Kimyeci; “ Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime verdiğimiz destek doğrultusunda bugüne dek 2000’e yakın öğrenciye verdiğimiz YGS kurslarımız kapsamında bir ilki gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra, 12. Sınıfta katılacakları YGS sınavına hazırlanmaları için Erken YGS Kursu’nu hayata geçiriyoruz. 500 öğrenci kapasiteli 11. Sınıflara yönelik YGS kursumuz kapsamında öğrencilerimiz tüm kurslarımızda olduğu gibi ücretsiz servis marifeti ile evlerinden alınarak kurs bitiminde yine servislerimiz ile yardımcı personellerimiz eşliğinde ailelerine teslim edilecekler. Hiçbir ücret alınmadan verilen eğitim süresince öğrencilerimize yardımcı olacak olan ders kitapları da yine ücretsiz olarak sağlanacaktır. Ayrıca bilinmesini istediğimiz bir diğer önemli husus da şudur ki; 11. Sınıf olarak erken YGS kursumuza katılan öğrenciler, 12. Sınıfa geldiklerinde kursumuzdan tekrar yararlanabilecekler. Antakya Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her koldan desteklerimiz devam edecek.” şeklinde konuştu.Antakya Belediyesi konuyla ilgili yaptığı açıklamada kurs kayıtlarının başladığını başvurmak ve bilgi almak isteyenlerin Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Salonu’na 0326 212 17 86 numaralı telefonlardan ulaşabileceğini bildirdi.

BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ’DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE haberi 23 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1485 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle