BAŞKAN KİMYECİ ESNAFLA İÇ İÇE

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci her zaman makamdan y&ouml;netim anlayışının aksine esnafla, vatandaşla, muhtarlarla i&ccedil; i&ccedil;e, istişareler yaparak hizmet haritasını şekillendirmeye devam ediyor. Başkan Kimyeci esnaf ziyaretleri programı kapsamında istişareler yapmak ve varsa sıkıntılarını gidermek amacıyla &ouml;nce ada &ccedil;arşısı daha sonra da halk arasında halep &ccedil;arşısı olarak bilinen &ccedil;arşıda esnafla buluştu.</span>
BAŞKAN KİMYECİ ESNAFLA İÇ İÇE

Başkan Kimyeci ziyaretler esnasında çarşı esnafı ile uzun süre sohbet ederek, hayırlı işler bol kazançlar dileğinde bulundu. Esnaflarla istişarelerde bulunarak sorunlarını dinleyen Başkan Kimyeci, esnafın ihtiyaçları ve varsa Antakya Belediyesi’nden istekleri hakkında not aldı.     Başkan Kimyeci ziyaret esnasında yaptığı konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “Antakya Belediyesi olarak her daim esnafımızın, zanaatkârlarımızın ve vatandaşlarımızın en küçük ricasını emir telaki ederek hizmet haritamızı şekillendiren bir anlayışa sahibiz. İnsanımızın ve özellikle esnafımızın yüreğinde sevgi açısından bir kum tanesi kadar yer bulabilirsek o bizim için kâfidir. Esnafımızdan gelen arzu ve istekleri karşılama konusunda bütün imkânlarımızı sunmaya hazırız.”  Çarşı esnafından yoğun ilgi gören Başkan Kimyeci, teker teker ziyaret ettiği dükkanlarda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederek fiyatlar ve ürünler hakkında şakalaştı. Renkli görüntülere sahne olan ziyaretlerde Başkan Kimyeci, Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında da esnafın görüşlerini alarak, “Esnafımızın en ufak ricası bizler için emirdir.” dedi.

 

BAŞKAN KİMYECİ ESNAFLA İÇ İÇE haberi 19 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1300 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle