BAŞKAN KİMYECİ GİTAR KURSU NU ZİYARET ETTİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">&nbsp;Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, K&uuml;lt&uuml;r ve Sosyal İşler M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; b&uuml;nyesinde &uuml;cretsiz olarak verilen Gitar kursu &ouml;ğrencilerini ziyaret etti.</span>
BAŞKAN KİMYECİ GİTAR KURSU NU ZİYARET ETTİ

  Kursiyerler tarafından büyük bir sevinçle karşılanan Başkan Kimyeci, “ Antakya Belediyesi çatısı altında gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla çeşitli kurslar veriyoruz. Bunlardan bir tanesi de gitar kursu. Bugüne dek 342 kursiyerin 230’una sertifika vermek suretiyle mezun ettik. 112 kursiyerimiz bugün itibariyle gitar eğitimi almaya devam ediyorlar. Verdiğimiz bu hizmet ile gençlerimize müzik sanatını öğretmekle kalmıyor, müziğin kendi hayatlarında bir renk olmasına vesile oluyoruz. Kursumuzun içeriğinde ise gitarın özellikleri, gitar tutuş stilleri, temel nota eğitimi, sağ ve sol el parmaklarının tanıtılması gibi temel bilgiler yer alıyor. Tüm kursiyerlerimize kolaylıklar diliyorum.” dedi.  Konuşmasının ardından kurs öğretmeninden kursiyerlerin eğitimleri hakkında bilgi alan Başkan Kimyeci emeği geçen personellerine ve katılımlarından dolayı öğrencilere teşekkür etti.

BAŞKAN KİMYECİ GİTAR KURSU NU ZİYARET ETTİ haberi 28 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1045 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle