BAŞKAN KİMYECİ’DEN SPORCULARA ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Kickboks Branşında İl Şampiyonu olan Antakya Belediyesi Spor Klub&uuml; sporcularını ziyaret etti.</span>
BAŞKAN KİMYECİ’DEN SPORCULARA ZİYARET

 Spora ve sporcuya önem veren ve destekleyen Başkan Kimyeci, sporcuların başarılarını kutlamak için yaptığı ziyaret sırasında şu görüşlere yer verdi; “ Sporcularımızın şu ana kadar elde ettikleri başarılardan dolayı şahsım, Antakya Belediyesi ve milletimiz adına teşekkür ediyorum. Başarılarının sürmesini, Türkiye’de, Avrupa’da ve Dünya genelindeki olimpiyatlarda madalyalar kazanmalarını diliyorum. Sporun hayatımızda çok önemi var. Spor yapmak hem sağlıklı bir yaşam hem de dostluk, kardeşlik bağlarının pekişmesini sağlıyor. Spora gönül veren tüm sporseverlere, sporculara başarılar dilerim. Biz de Antakya Belediyesi olarak elimizden geldiğince spora destek vermeye devam edeceğiz.”  Konuşmasının ardından Başkan Kimyeci sporcularla günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

BAŞKAN KİMYECİ’DEN SPORCULARA ZİYARET haberi 04 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1935 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle