BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">PTT Merkez M&uuml;d&uuml;r&uuml; Beh&ccedil;et Ge&ccedil;en PTT&rsquo;nin 175. kuruluş yıld&ouml;n&uuml;m&uuml; m&uuml;nasebeti ile Başkan Kimyeci&rsquo;yi ziyaret etti.</span>
BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

Geçen ziyareti esnasında yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “ Kurumumuzun 175. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Antakya Belediye Başkanımız Sayın İsmail Kimyeci’yi ziyaret etmiş bulunuyoruz. Biz Antakya Merkez Müdürlüğü olarak şehrimizin 95 Mahallesi’ne hizmet vermekteyiz. Her geçen gün vatandaşlarımıza daha iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bu duygu ve düşünceler ile Sayın Başkanımıza bizleri kabul ettiği için teşekkür eder, kurumumuzun 175. Yıl dönümünü kutlarız.”Başkan Kimyeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında, PTT’nin Türkiye’nin en önemli kurumlarından bir tanesi olduğunu, bu önem dahilinde kendisini sürekli geliştirmekte olması hasebiyle de takdirle karşıladığını ifade ederek 175. Kuruluş yıldönümünde emeği geçen tüm çalışanlarını tebrik ettiğini dile getirdi. Başkan Kimyeci konuşmasının devamında 175. Kuruluş yıldönümünü kutladığı PTT Kurumunun, bundan sonraki süreçte de güzel işlere imza atmaya devam edeceğine inandığını belirtti.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 175. Kuruluş yıldönümü münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.Başkan Kimyeci yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi; “ Ülkemizde bulunan birçok kamu kuruluşları içerisinde PTT’nin ayrı bir önemi var. İlk kurulan kurumlardan bir tanesi olmasına rağmen özel sektör mantığı ile çok hızlı bir şekilde kendini günün şartlarına uydurarak sadece posta, telefon, telgraf işleri ile iştigal etmeyip bunun ötesinde teknolojinin tüm imkânlarını ve günün ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet üreten, kendini ve çağı aşarak çok önemli yatırımlar yapan önemli bir kurumumuz. Milletimizi bir araya getiren bir değerler manzumesi. Bu duygu ve düşüncelerle tüm PTT çalışanlarımızı 175. yıl kuruluş münasebeti ile tebrik ediyor, başarı ve kolaylıklar diliyorum.”

BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET haberi 23 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle