BAŞKAN MİTHAT NEHİR İN EVVEL TEMMUZ MESAJI‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:14px">Y&uuml;z binlerce yıldır bu topraklarda yaşıyoruz. Rengarenk bir coğrafyanın insanları olarak &ccedil;ok şanslıyız. Toplum biliminin Toplumların mizacını iklime bağlayan bir yaklaşımı vardır.</span>
BAŞKAN MİTHAT NEHİR İN EVVEL TEMMUZ MESAJI‏
.Bu toprakların insanları aydındır,çalışkandır,dürüsttür ,hoşgörülüdür,barışseverdir.Evvel Temmuz Bayramının tarihi köklerine baktığımızda 4000 yıl öncesine kadar uzanan tarihi geçmişten bahsedebiliriz. Bu günlere geldiğimizde ise evvel temmuz Arap Alevilerinin bolluk ve bereketi simgeleyen bayramıdır. Evvel Temmuz 12 Eylül'de ve ülkemizin üzerine karabasan gibi çöken siyasi baskı dönemlerinde yasaklanan , baskı altına alınmaya çalışılan mazlum halkların bayramıdır.Evvel Temmuz Barış,kardeşliğin,eşitliğin simgesidir. Evvel temmuz bayramınızı tebrik ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyor,bayramın-festivalin barışa kardeşliğe ve huzura katkı yapmasını diliyorum.
(Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir)
BAŞKAN MİTHAT NEHİR İN EVVEL TEMMUZ MESAJI‏ haberi 11 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle