BAŞKAN SAVAŞ 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI’NI KUTLADI‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 1 Mayıs İşçi Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajla tüm emekçilerin bayramını kutladı.
BAŞKAN SAVAŞ 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI’NI KUTLADI‏
Başkan Savaş mesajında, “Emeğin değerinin ve kutsallığının farkındalığıyla; daha paylaşımcı, daha adil, daha onurlu, barış ve demokrasi kültürünün egemen olduğu bir dünyanın mümkün olduğu inancını taşıyorum. Emek ve Dayanışma Günü olarak da adlandırılan bu gün, ekmeğini alın teriyle kazanan tüm emekçilerimizin iş güvenliğinin en üst düzeyle sağlanması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi konularına da bir kez daha dikkat çekmemize vesile olmuştur. Tüm emek verenlerin coşkuyla kutladığı bu anlamlı günün birlik, beraberlik ve dayanışma ruhumuzu daha da güçlendirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Mayıs’ın, anlamına yakışır şekilde dostluk, dayanışma ve bayram havasında kutlanmasını dileyerek, tüm emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı yürekten kutluyorum” ifadelerine yer verdi.
BAŞKAN SAVAŞ 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI’NI KUTLADI‏ haberi 30 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1195 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle