BAŞKAN SAVAŞ A CHP VE MHP DEN DESTEK

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, Kırıkhanlı CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem ve MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu&rsquo;nu HATMEK&rsquo;teki &ccedil;alışma ofisinde ağırladı.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ A CHP VE MHP DEN DESTEK
Gerçekleşen toplantıda Kırıkhan’ın önemli problemlerinden biri olan doğalgaz sorunu ele alınırken, doğalgazın Kırıkhan’da kullanılmaya başlanması ile ilgili olarak önemli bir mesafe kat edildiğinin önemle altını çizen Başkan Savaş, Kırıkhan doğalgaz sorununa desteklerinin tam olduğunu belirterek canla başla çalıştıklarını ifade etti. Özellikle kış aylarında yakılan kömür sobalarından dolayı kirlenen havanın Kırıkhan halkını büyük sıkıntıya soktuğuna vurgu yapan Başkan Savaş, Kırıkhan’da kullanılması planlanan doğalgazın hem diğer yakıtlara oranla daha güvenli hem de çevreye çok daha az zarar veren bir yakıt olması sebepleriyle bir an önce ilçede kullanıma açılmasının gerekli olduğunu ifade etti. Doğalgazla birlikte, kömür kullanımından kaynaklı kanserojen maddelerin ilçede düşük bir seviyeye gerileyeceğini kaydeden Başkan Savaş, doğalgazın ilçede kullanılmasına yönelik yapılacak çalışmalar ile Kırıkhanlıların çok ekonomik bir fiyatla ısınarak daha sağlıklı bir çevreye sahip olabileceğini vurguladı.
BAŞKAN SAVAŞ A CHP VE MHP DEN DESTEK haberi 27 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle