BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Hatay genelindeki 15 ilçede bugüne dek ihmal edilen mahallelerde gerçekleştirdiği kapsamlı hizmetlerle hemşehrilerinin mutluluğuna vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Kırıkhan İlçesi, Kazkeli Mahallesi sakinlerinden oluşan bir heyet tarafından HATMEK’teki çalışma ofisinde ziyaret edildi.
BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET
Kırıkhan ilçesinde yaşanan sorunların konuşulduğu ziyarette, Hatay'ın tüm ilçelerine önem verdiğimiz gibi, önem verilen ilçelerden biri olan Kırıkhan’da gelinen süreçte gerçekleştirilen ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek yeni projelerle ilgili karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı.  Başkan Savaş yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Kırıkhan ilçesinde diğer ilçelerimizde olduğu gibi gerek altyapı gerek üstyapı sorunlarını minimize etmek amacıyla adeta seferberlik halindeyiz. İl genelindeki mahallelerde yaşanan sıkıntıların çözümünü hizmet sunumundaki ortaklarımız olan muhtarlarımızla görüşmeler gerçekleştirerek yakından takip ediyoruz. Uzun yıllar mahallenizde ihmal edilen ve gözden kaçan sorunları sizlerle bir araya gelerek çözüme kavuşturacağız. Bizlere vermiş olduğunuz destekten ve bu nazik ziyaretinizden dolayı çok memnun oldum” ifadelerini kullandı.Kazkeli mahalle sakinleri, mahallerinde uzun yıllar yaşanan sorunlara çözüm üreten ve sunduğu hizmetlerle modernleşme yolunda emin adımlar atan Başkan Savaş’a teşekkür etti.
 
BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET haberi 11 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1330 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle