Başkan Savaş AKP İlçe Teşkilatına projelerini anlattı

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Belediyesi’nce hizmet döneminde kentte gerçekleştirilen ve geleceğe dönük planlanan projelerle ilgili AK Parti Merkez İlçe Teşkilatını bilgilendirdi.

Başkan Savaş AKP İlçe Teşkilatına projelerini anlattı

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatına 42 aylık çalışma döneminde kentte gerçekleştirilen hizmetleri anlattı.

            Parti binasında düzenlenen ve slayt eşliğinde gerçekleşen sunuma AK Parti Merkez İlçe Başkanı Emrullah Gülen, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yelkaya, Ovakent Belediye Başkanı Abdulşükür Mert, Belediye Meclis Üyeleri Necdet Bök, Halit Balıkçı, Rıfat Dönmezal, Mehmet Akgül, Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Atıç, Altınçay Mahalle Muhtarı Ali Demir, partililer katılım gösterdi. Belediye Başkanı Savaş, 3,5 yıllık çalışma sürecinde kentte gerçekleştirilen hizmetler hakkında AK Parti merkez ilçe teşkilatı üyelerine sunum eşliğinde detaylı bilgiler verdi.

            Gerçekleştirilen hizmetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, slayt gösterimi sonrasında partililerin çeşitli konularda sordukları soruları yanıtlama imkanı buldu.
            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, sunum sonrasında partililerle görüş alışverişinde bulunarak,  "Bu hizmetlerde hepinizin emeği, payı ve duası var.Antakya Belediyesi’nce 3,5 yıllık süreçte yaptığımız icraatlarımızı her ortamda hemşehrilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, parti teşkilatlarımızla periyodik olarak paylaşıyoruz. Bu süreçte şehrimizin kalkınması adına birçok alanda geniş kapsamlı çalışmalar yürüttük. Hizmetlerimiz hakkında vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi yönünde parti teşkilatımızın bizlere verdiği desteğe teşekkür ediyorum. Bu konuda hepimize görev ve sorumluluk düşüyor. Hep birlikte insanlarımızı şehrimizde gerçekleştirilen ve bundan sonrası için planlanan projeler hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. " dedi.
 
            AK Parti Merkez İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın yaptığı sunumdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Başkanımıza, hizmet dönemi boyunca kentimizde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler vererek teşkilatımıza sunum yapmasından dolayı teşekkür ediyoruz.     Bizler de Merkez İlçe teşkilatı olarak üzerimize düşen görev sorumluluğu bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da yerine getirmeyi sürdüreceğiz.Önümüzdeki hizmet sürecinde de Belediye Başkanımıza ve tüm ekibine başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz." dedi.