BAŞKAN SAVAŞ ALTINÖZLÜLER DERNEĞİ ÜYELERİNE HİZMETLERİNİ ANLATTI

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Belediyesi’nce 42 aylık hizmet döneminde kentte gerçekleştirilen ve geleceğe dönük planlanan projelerle ilgili Altınözlüler Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerini bilgilendirdi.

BAŞKAN SAVAŞ ALTINÖZLÜLER DERNEĞİ ÜYELERİNE HİZMETLERİNİ ANLATTI

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, dernek üyelerine çalışma döneminde kentte gerçekleştirilen hizmetleri anlattı.

            Altınözlüler Derneği binasında düzenlenen ve slayt eşliğinde gerçekleşen sunuma Altınözlüler Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kuday ve dernek üyeleri, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, muhtarlar derneği üyesi Antakya’nın Bağrıyanık, Esenlik, Şehitler, Ürgenpaşa, İplikpazarı ve Altınçay mahalle muhtarları katılım gösterdi.

            Gerçekleştirilen hizmetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, slayt gösterimi sonrasında Altınözlüler Derneği üyelerinin çeşitli konularda sordukları soruları yanıtlama imkanı bularak, fikir alışverişinde bulundu.

            Altınözlüler Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kuday, Belediye Başkanı Savaş’ın yaptığı sunumdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkanımız bizlerle bir araya gelerek, hizmet dönemi boyunca kentimizde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında üyelerimizi detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Göreve geldiği günden bu yana şehrimizin kalkınmasına ve gelişimine yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmet döneminde başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.” dedi.