BAŞKAN SAVAŞ ALTINÖZÜ’NDE

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil; Dr L&uuml;tf&uuml; Savaş programlarına Altın&ouml;z&uuml; il&ccedil;esi mahallelerinde hemşehrileri ile buluşarak devam etti.&nbsp;</strong><br /> &nbsp;
BAŞKAN SAVAŞ ALTINÖZÜ’NDE
Altınözü, Akamber, akdarı, Yunushan, Yanıkpınar, Dokuzdal, Kılıçtutan, Erbaşı, Karbeyaz ve Seferli mahallerinde mahalle sakinleri ile buluşup sıkıntıları yerinde dinledi. Vatandaşlar tarafından coşku ve sıcak bir şekilde karşılanan başkan Savaş,  Hatay'ın her noktasında olacaklarını vurgulayarak konuşmasına; ilimizin her noktasında her kesimden hemşehrimiz ile siyasi kaygı gütmeden eşit hizmet şiarı ile sıkıntılarını yerinde bire bir dinleyeme devam edeceğim. Altınozü’ne önem veriyoruz. 13 senedir hizmet görmeyen ilçelere hızlı ve ivedi şekilde hizmet ediyoruz. Su fiyatları konusunda daha önce birçok yayın aracı ile belirttiğimiz gibi, Hatay büyükşehir Belediye Meclis üyeleri ile bilirkişi onayıyla aldığımız ortak bir karardır. Su fiyatlarını düşürmek için 3 sefer olağan üstü meclis toplantısı gerçekleştirdik. Fakat sayısal olarak üstün olan Akp sıraları  Büyükşehir Belediyesi ve şahsıma iş yaptırmamak için ellerinden geleni yaptılar. Su fiyatlarını indirmek için önerge verdiğimizde ret ettiler. Sonrada ilçelerimizde, mahallelerimizde vatandaşlarımıza yalan beyanda bulunarak suyu Lütfü Savaş ve CHP artırdı, fiyatları da indirmiyor dediler. Halkımız şunu iyi bilmeli ki 13 yıldır Akp2nin kazandığı ilçelere hizmet gitmedi hizmet yapmadılar. Su fiyatlarını aşağıya çekmek için bilirkişi ile görüşmelerimiz sürüyor. Kasım ayı meclis toplantımızı canlı olarak sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilirsiniz. Taktiri siz değerli hemşehrilerime bırakıyorum.” diyerek sözlerini noktaladı. Başkan Savaş’ a CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün Altınözü ilçe başkanı Hamit İsaoğulları ve çok sayıda partili katıldı.
BAŞKAN SAVAŞ ALTINÖZÜ’NDE haberi 05 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1395 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle