Başkan Savaş basketbolcularla iftar yemeğinde buluştu

 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş, Homend Antakya Belediyespor oyuncularıyla iftar yemeğinde buluştu.
Başkan Savaş basketbolcularla iftar yemeğinde buluştu
 Savaş, yemekte yaptığı konuşmada, yeni sezon öncesinde takımdaki birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu arttırmak amacıyla sık sık takım idareci, antrenör ve oyuncularla bir araya gelerek oyunculara moral kazandırmayı amaçladıklarını ifade etti.
     Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Homend Antakya Belediyespor'un A takımı ve altyapı oyuncuları, teknik heyet ve idarecileriyle bir araya gelen Savaş, geçen sezon elde edilen başarının bu yıl da artarak süreceğini dile getirdi.
     Savaş, Homend Antakya Belediyespor'a bir altyapı takımı oluşturduklarını, bu sayede memleket sporcularına altyapı takımında daha çok şans tanıma ve ilerleyen yıllarda A takımda oynama fırsatı sağlamayı hedeflediklerini kaydetti.
 
     Amaçlarının ise milli takımlara sporcu yetiştirmek, Türk sporuna hizmet etmek olduğunu kaydeden Savaş, ''Bu yıl Homend Antakya Belediyespor ilimizi ve ülkemizi Avrupa kupalarında temsil edecek. Bu bizler için, şehrimiz ve ülkemiz için sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan onur ve gurur kaynağıdır. Sporcularımıza ve teknik heyetimize güvenimiz ve inancımız tamdır. Zaman zaman onlarla çeşitli vesilelerle bir araya gelmek suretiyle onlara moral veriyoruz, motivasyon sağlıyoruz'' diye konuştu.
     Dayanışma yemeğine Homend Antakya Belediyespor yöneticileri Hasan Hocamoğlu, Abdülkadir Koyuncu, Yunus Yıldırım, Ayhan Özat, Mehmet Güzelmansur, Takım İdari Menajeri Mesut Yılmaz, Başantrenör Leven Deringöl ve yardımcıları ile oyuncular katıldı.