BAŞKAN SAVAŞ CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 11 Haziran Cumartesi günü saat 17.35’te Mazman Medya Grup Radyolarının canlı yayın konuğu olarak gündeme dair gelişmeleri değerlendirecek.
BAŞKAN SAVAŞ CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK‏
Başkan Savaş’ın Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu Günışığı’nda Hatay’a dair önemli açıklamalar yapacağı program, 97.3 Süper Show Radyo, 89.2 Akdeniz FM, 90.7 Dost FM ve 96.2 Asya Radyo frekanslarından takip edilebilecek.Hayata geçirdiği projeler ve sunduğu çalışmalarla 15 ilçeyi modern belediyecilikle buluşturan Başkan Savaş, bölgesinde parlayan bir kent oluşturma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve Akdeniz’in İncisi olma yolunda mesafeler kat eden Hatay’ın güncel durumuyla ilgili önemli bilgiler verecek. Başkan Savaş ayrıca, programı dinleyen vatandaşların yönelttiği sorulara da cevap verecek.
BAŞKAN SAVAŞ CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK‏ haberi 09 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2395 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle