BAŞKAN SAVAŞ ERZİN DE

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş programlarına Erzin il&ccedil;esi Sanayi ve Ticaret odasında bir takım g&ouml;r&uuml;şmeler ger&ccedil;ekleştirerek devam etti.&nbsp;</strong><br /> &nbsp;
BAŞKAN SAVAŞ ERZİN DE

Sıcak ve samimi geçen sohbette Oda Başkanı Bekir Soylu, Erzin’in sıkıntılarını başkan Savaş’a sunarak birlikte çözüm ürettiler. Başkan Savaş yaptığı açıklamada: “ 9 ay önce arıtma tesisi yeri için başvuru yapmıştık. 2 gün önce cevap geldi. Erzin önem veriyoruz. 2016 da bütün içme suyu hatlarını sıfırlayıp yerine sağlıklı kanserojen içermeyen borular döşeyeceğiz. Gerek beton asfalt gerek sathi kaplama gerek ise parke taşı ile bozuk olan yolları daha düzgün ve uzun süreli kullanıma açıyoruz. Siyasi kaygı içinde olanlar hizmet yapmamızı engellemek için ellerinden geleni yaptılar.  Ama biz Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanındayız, hizmet için geldik siyasi kaygı gütmüyoruz. 15 ilçemize eşit hizmet ediyoruz.” Diyerek sözlerini noktaladı.

BAŞKAN SAVAŞ ERZİN DE haberi 03 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1310 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle