BAŞKAN SAVAŞ GAZİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, T&uuml;rkiye Muharip Gaziler Derneği&rsquo;nin Hatay Şubesi&rsquo;nde, gazi hemşehrileri ile &ouml;zel bir toplantıda buluştu.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ GAZİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
Hatay Gazi Evi’nde gerçekleşen toplantıya ev sahipliği yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı M. Ramiz Bakır, gazilere her daim büyük önem veren Başkan Savaş’a teşekkürlerini iletti.Gaziler ile gündemi değerlendirerek, Türkiye’nin içinde bulunduğu hassas durumu ele alan Başkan Savaş, şehit ve gazi haberlerinin gelmediği bir ülke düşlediklerini belirtti. Şehit aileleri ve gazilerimizin toplumsal alanda hak ettikleri değeri görmeleri için dün olduğu gibi bugün de elden gelecek her türlü çabayı sarf edeceklerini kaydeden Başkan Savaş, “Ülkesinin bölünmez bütünlüğü uğruna gözünü kırpmadan canını feda eden ve bedenini siper eden şehit ile gazilerimizin hakkını ne yapsak da ödeyemeyiz. Şehit ailelerini ve gazileri bu anlamda el üstünde tutmamız gerekir. Daha önce olduğu gibi bugün ve yarın da bizlere emanet edilen şehit aileleri ve gazilerimizi dinlemeye ve eksiklerini tamamlamaya dönük çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
BAŞKAN SAVAŞ GAZİLER İLE BİR ARAYA GELDİ haberi 18 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  940 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle