BAŞKAN SAVAŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HRT Akdeniz Tv’de yayınlanan ‘Yeni Bir Gün’ programının canlı yayın konuğu oldu.

Gazeteci Ahmet Abdullahoğlu, Tuba Alvanoğlu ve Neşet Alkan’ın katıldığı programda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

“HİJYEN KONUSUNDA HASSASİYET GÖSTERİLDİĞİ ZAMAN PANİK OLMAYA GEREK YOK”

Başkan Savaş, “ Ben siyasi kimliğimle değil bilimsel doğrular ile konuşurum. Belediye başkanıyım ama benim mesleğim enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyoloji. Virüs konusu benim esas konum. Bu salgın Çin’den itibaren yayıldı ve bu taraflara geldi. Ve panik içinde olan bir toplum durumuna geldik. Hijyen konusunda hassasiyet gösterildiği zaman panik olmaya gerek yok. Bu virüs benim tahminime göre genetik yapısı değiştirilmiş bir virüs değil. Büyük ihtimalle çok üst sevide laboratuvarlarda üretilerek piyasaya sürülen bir virüs” dedi.Lütfü Savaş, programın son kısmında vatandaşlara koronavirüs ile ilgili bir kez daha seslendi. Alınan tedbirlerin hassasiyetle uygulanması gerektiğini ifade eden Başkan Savaş, tüm vatandaşlara sağlıklı günler diledi.

BAŞKAN SAVAŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ haberi 24 Mart 2020 12:41 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Nejla Çetinoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Sektör
Kategori
BAŞKAN SAVAŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ haberi, Hatay Hatay Merkez Belediye Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 220 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Başkan+Savaş+Gündemi̇+Değerlendi̇rdi̇ Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BAŞKAN SAVAŞ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/belediye/baskan-savas-gundemi-degerlendirdi-234913 #BAŞKAN #SAVAŞ #GÜNDEMİ #DEĞERLENDİRDİ #BAŞKANSAVAŞ #SAVAŞGÜNDEMİ #GÜNDEMİDEĞERLENDİRDİ #BAŞKANSAVAŞGÜNDEMİDEĞERLENDİRDİ