BAŞKAN SAVAŞ HABERTÜRK’E KONUK OLUYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, 4 Şubat Perşembe g&uuml;n&uuml; saat 9.25&rsquo;te Gazeteci Noyan Doğan&rsquo;ın hazırlayıp sunduğu &lsquo;Bakış&rsquo; adlı g&uuml;ndem değerlendirme programının canlı yayın konuğu olacak.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ HABERTÜRK’E KONUK OLUYOR
Fark yaratanlar, gözden kaçanlar ve ilginç projelerin konuşulduğu programda Gazeteci Noyan,  Başkan Savaş’ın Hatay’ın geleceğine yönelik hazırladığı ve hayata geçirdiği projeler ile sunduğu geniş kapsamlı hizmetler masaya yatırılacak.Hatay’a modern bir çehre kazandırmak ve Akdeniz’in inci şehri yapma yolunda büyük emekler harcayan Başkan Savaş’ın Habertürk’e konuk olacağı programda, ulusal basının Hatay’a dair merak ettiği önemli konular da ele alınacak.  
BAŞKAN SAVAŞ HABERTÜRK’E KONUK OLUYOR haberi 03 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1195 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle