BAŞKAN SAVAŞ HAFTA SONU ERZİN İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Yaklaşık 1,5 yıldır ilçe, belde ve köylere birlik, beraberlik ve dayanışma ziyaretleri gerçekleştiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, geçtiğimiz hafta sonu ilçelerde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

BAŞKAN SAVAŞ HAFTA SONU ERZİN İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Birlik, beraberlik ve dayanışma buluşmaları çerçevesinde Erzin ilçesini ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Erzin’in Mahmutlu Mahallesi sakinlerinden Ali Koç’un evinde düzenlenen sohbet toplantısına katılım gösterdi. Ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’la birlikte Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek,Erzin Belediye Meclis Üyeleri, Erzin Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Şeref Vural, Mahmutlu Mahalle Muhtarı Mithat Karaçay, Erzin Şoförler Cemiyeti Başkanı Şükrü Elçökük, Körhan Köyü Muhtarı Mehmet Özgüven, Altınözlüler Derneği Başkanı Ömer Kuday yer aldı.

            Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen buluşmada birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi. Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları ve Erzin’li vatandaşlar Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın ilçelerine yaptığı ziyaretlerinden dolayı mutluluğu belirttiler ve Başkan Savaş’a teşekkür ettiler.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ziyarette yaptığı açıklamada, "1,5 yıldan bu yana ilçelerimizi, beldelerimizi ve köylerimizi ziyaret etmek sureti ile birlik, beraberlik ve dayanışma çatısı altında siz gönül dostları ile bir araya geliyoruz. Memleketimizin barış ve huzur ortamı için, ay yıldızlı bayrağımızın en yüksek noktada dalgalanması için dayanışma ve birlik, beraberlik duygularımızın daha da pekişmesi adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Kardeşlik bağlarımızın daha da güçlendiği istişareler gerçekleştirdiğimiz memleketimizin geleceğine dair beyin jimnastiği yaptığımız bu buluşmalar, Hatay’ımızın huzur ve barış ortamına katkı sağlamaktadır. Bizleri burada en güzel şekilde ağırladığınız için Erzin Belediye Başkanımız Kasım Bey’in nezdinde ilçe mensuplarımıza, köy muhtarları, dernek başkanlarımıza ve hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.