BAŞKAN SAVAŞ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, Yayladağı il&ccedil;esi &Ccedil;atbaşı Mahallesi&rsquo;nde hemşehrileriyle d&uuml;zenlenen toplantıda bir araya geldi.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU‏
Gerçekleşen toplantıya ev sahipliği yapan Çatbaşı Mahallesi Muhtarı Kemal Karsanbay, Başkan Savaş’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) HBB Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Selim Matkap ile Yayladağı İlçe Başkanı Murat Kalabaz’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Başkan Savaş toplantıda yaptığı konuşmada il genelinde gerçekleştirilen kapsamlı çalışmaların ötesinde ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumla ilgili olarak yaptığı konuşmada, ”Ülkemize birlik ve beraberlik içinde sahip çıkacağız. 36 etnik grup Kurtuluş Savaşı’nda mücadele vererek ülkeyi kurduk. Hepimizin birlik temelinde sımsıkı kenetlenerek ülkemizin birlik ve beraberliğini korumamız gerekiyor. Renklerimiz bize ahenk katıyor ve hoşgörümüzle dünyaya örnek oluyoruz” ifadelerini kullandı.Muhtar Karsanbay, Başkan Savaş’a sunduğu hizmetlerin yanında ortaya koyduğu dik duruş ve “Herkesin Başkanı” olması hasebiyle teşekkür etti.
 
BAŞKAN SAVAŞ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU‏ haberi 29 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  825 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle