BAŞKAN SAVAŞ HER KESİM İLE İSTİŞARE EDİYOR‏

<p><strong><span style="color:#212121; font-size:11.0pt">Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş sorunları ilk ağızdan dinleme ve hizmet istişareleri kapsamında Armutlu SYDD Y&ouml;netimi ile g&ouml;r&uuml;şt&uuml;.&nbsp;</span></strong></p>
BAŞKAN SAVAŞ HER KESİM İLE İSTİŞARE EDİYOR‏
Toplantıya Armutlu SYDD başkanı Süleyman Mengüllüoglu,  Antakya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Ahmet Abdullahoglu da katılım gösterdi.Hatay’ ın sorunlarının ele alındığı toplantıda başkan savaş Hatay ve Hataylının hizmetin en iyisine layık olduğunu 15 ilçenin eşit  hizmet aldığını siyasi kaygı gütmeden ayrımcılık yapmadan her yerde eşit hizmet şiarı ile yola devam ettiklerini belirtti gelen sorular üzerine; içme suyu ve kanalizasyon hatlarının baştan sona yenileneceğini Hataylnın sağlığını düşündüklerini de önemle dile getirdi. Gelen talepler ve istekler doğrultuda notlar tutan başkan savaş bir takım telefon görüşmeleri yaparak sorunlara anında çözüm üretti. 
 
BAŞKAN SAVAŞ HER KESİM İLE İSTİŞARE EDİYOR‏ haberi 17 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle