BAŞKAN SAVAŞ İFTAR YEMEĞİNDE HALKLA BULUŞTU

Ramazan ayı boyunca Bağrıyanık Mahallesi’nde bulunan Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salonda vatandaşlara sunulan iftar yemeğine önceki gün Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ta katılım gösterdi.
BAŞKAN SAVAŞ İFTAR YEMEĞİNDE HALKLA BULUŞTU

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, önceki gün beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri ile birlikte iftar yemeğinde halkla buluştu.

Belediye Başkanı Savaş iftar yemeğinde vatandaşlarla da sohbet etti, çocuklara kol saati hediye etti. Çevre mahalle muhtarları ve vatandaşlarında katımıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine halkın büyük ilgisi oldu. Vatandaşlar Antakya’ya yapılan hizmetlerle ilgili Belediye Başkanı Savaş’a memnuniyet ifadelerini belirtirken, iftar yemeği vesilesiyle istek ve taleplerini de bildirdiler.

İftar yemeği ile ilgili görüşlerini belirten Savaş, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla sadece Ramazan ayında değil yılın 365 günü Ulu Cami arkasında bulunan aşevimizde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sıcak yemek ikramında bulunuyoruz. Ramazan ayı vesilesiyle bu yıl buna Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salonumuzu da ilave ettik. Bu tür etkinlikler düzenleyerek amacımız halkımızla daha fazla bir araya gelerek onların isteklerine daha iyi cevap vermektir. Mübarek Ramazan ayında onların Ramazan sevincine ortak olmak amacıyla bu tür faaliyetler düzenliyoruz” dedi.