BAŞKAN SAVAŞ IN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş şehrimizde bulunan okullara yönelik nezaket ziyaretlerini sürdürüyor
BAŞKAN SAVAŞ IN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

 Başkan Savaş dün de eğitime destek projesi çerçevesinde, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zeynel Abidin Şenses’le beraber Antakya Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne ziyarette bulundu. 

Ziyarette Okul Müdürü Adnan Metin Koyuncuoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Leyla Cüneytoğlu, Müdür Yardımcıları Mehmet Çevik, Bekir Karaçete, Fulya Okuyucu ve öğretmenler hazır bulundu.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ziyarette yaptığı konuşmada, “Yaşadığımız şehri başta hemşehrilerimiz olmak üzere, kentimizi ziyaret eden tüm insanlara yakışır bir hale getirebilmek için üç buçuk yıllık görev süremizde çok önemli hizmetler gerçekleştirdik.
 
 Yerel yönetimlerin görevlerinin yalnızca alt ve üst yapı hizmeti gerçekleştirmek olmadığının bilincindeyiz. Bugüne dek olduğu gibi bundan sonraki hizmet süremizde de gerek eğitim alanında yürütülen projelere gerekse sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya ve katkı sağlamaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.Okul Müdürü Adnan Metin Koyuncuoğlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Leyla Cüneytoğlu, Antakya Belediyesi’nin kent genelinde yürüttüğü alt ve üst yapı çevre düzenleme çalışmaları ile eğitime destek faaliyetlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.Antakya Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin fiziki ve teknik anlamdaki eksiklikleri konusunda okul yöneticilerinden bilgi alan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, bu eksikliklerin giderilmesi noktasında gerekenin yapılacağını belirtti ve okulda kullanılmak üzere Okul Müdürü Adnan Metin Koyuncuoğlu’na duvar saati hediye etti.Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, okul yönetimi ve okul aile birliği üyeleriyle ziyaret anısı olarak hatıra fotoğrafı çekildi.