Başkan Savaş İskenderun’da Birlik ve beraberlik Buluşmalarında

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, İskenderun’da yer alan Altınözü Kültür Tanıtma ve Dayanışma Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Savaş İskenderun’da Birlik ve beraberlik Buluşmalarında

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği buluşmada, İskenderun’da yer alan Altınözü Kültür Tanıtma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Yıldız ve Antakya’da yer alan Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kuday ilimizde yürütülen dernek faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a çeşitli bilgiler aktardılar.

            Hatay’da bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarıyla ortak amaç olan memlekete hizmet adına birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Savaş, ziyarette memlekete yapılan hizmetler hakkında dernek üyelerini ve toplantıya katılım gösteren mahalle muhtarlarına bilgiler sundu.

            İskenderun Kurtbağı Köyü’ne Ziyaret

            Geçtiğimiz hafta sonu İskenderun’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, bu çerçevede İskenderun ilçesi merkeze bağlı Kurtbağı Köyü’nü ziyaret etti. Köy Muhtarı Abdil Çelçikaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete ayrıca İskenderun Derekuyu Köyü Muhtarı Yusuf Gökçe, Antakya Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kuday ve Kurtbağı Köyü sakinleri katılım gösterdi.

            Belediye Başkanı Savaş Kurtbağı Köyü sakinlerinin halini hatırını sordu, sorunları dinledi, memlekette yürütülen hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

İskenderun Kurtbağı Köy Muhtarı Abdi Çelçikaya, yakın ilgi, alakasından ve köylerine yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür ettiklerini ifade etti.Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği ziyarette Belediye Başkanı Savaş, kendilerini en güzel şekilde ağırlayan İskenderun Kurtbağı Köy Muhtarı Abdi Çelçikaya’ya ve köy halkına teşekkür etti.