BAŞKAN SAVAŞ İSTİŞARELERİNE DEVAM EDİYOR

Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş hizmet istişarelerine hız kesmeden devam ediyor.<br /> &nbsp;
BAŞKAN SAVAŞ İSTİŞARELERİNE DEVAM EDİYOR
Fidanlı mahallesinde,Muhsin Salhaoğlulları'nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantiya başkan savaş yanı sıra Samandağ belediye başkanı Mithat Nehir, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ve fidanlı mahalle muhtarı Bahri sağ da katıldı.Toplantıda bölge sıkıntıları ele alınarak bölge sakinleri tarafından çeşitli bilgiler alan başkan savaş not tutarak bir takım telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Gelen şikayetler arasında içme suyu problemi ön sıralardaydı. Savaş yaptığı açıklamada önümüzdeki yıl ortalarında tüm ilçelerimizin hepsinde dokunulmadık içme suyu hattı kalmayacak Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kanunlar çerçevesinde çalışıyoruz her ay  HBB meclisinde bizleri Yıldırmaya çalışanlara asla teslim olmayacağız.  Büyükşehir in hizmet yapmasını engelleyenler halka hizmet gitmesini de engellemeye çalışıyorlar her zaman ki gibi başarısız oluyorlar bizler hizmet için geldik siyasi kaygı gütmüyoruz o sizden bu bizden ayrımı yapmıyoruz 15 ilçemizde 15 evladımız gibi eşit hizmet ediyoruz. 2018 e kadar yenilenmemiş içme suyu, kanalizasyon depo hatları kalmayacak. Elektrik depolarda dahil hepsini yenileyeceğiz. Asbestli boruları kanserojen tehlikesi çok yüksek zaten 100 birimlik aldığımız suyun sadece 30 birimi çeşmelere ulaşıyor. Suyu basınçlı veremiyoruz borular patlıyor.  2018 yılına kadar bütün içme suyu hatlarımızı il genelinde yenileyip hemşehrilerimize sağlıklı temiz su içireceğiz. Diyerek sözlerini noktaladı.
 
BAŞKAN SAVAŞ İSTİŞARELERİNE DEVAM EDİYOR haberi 18 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1535 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle