BAŞKAN SAVAŞ KÖPRÜ İNŞA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB ekipleri tarafından Altınçay Mahallesi’ne yapılan köprü çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın il genelinde gerçekleştirdiği önemli çalışmalar kapsamında kısa zaman önce Antakya İlçesine bağlı Altınçay Mahallesi’ne yeni bir köprü kazandırmak için hızlı bir şekilde çalışan ekipler, vatandaşların ihtiyacına cevap verecek bu çalışmayı da kısa bir süre zarfında tamamlamayı hedefliyor.
BAŞKAN SAVAŞ KÖPRÜ İNŞA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
13 metre genişliğinde ve 30 metre uzunluğunda kazık temelli inşa edilen köprü ile birlikte önemli bir güzergâhtaki ulaşım problemini ortadan kaldıracak olan HBB ekiplerinin bu çalışması, mahalle sakinleri ile köprüyü sık kullanan vatandaşlardan büyük takdir topladı.Başkan Savaş, Antakya’nın en işlek mahallelerinden biri olan Altınçay Mahallesi’ne başlatılan yeni köprü yapım çalışmalarının %35’lik bölümünü tamamlayan HBB ekiplerine, ulaşımı rahatlatmak anlamında girişilen bir hizmeti daha vatandaşların hizmetine kısa bir zamanda sunmaları ve Hatay genelindeki kapsamlı çalışmalarını ivedilikle sürdürmelerini istedi.Yapılan yeni köprü ile mahalledeki ulaşımın rahatlayacağını kaydeden HBB ekipleri, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağının müjdesini verdi. Mahalle sakinleri projeyi kısa bir zamanda uygulanma aşamasına getirerek ayrım gözetmeksizin hizmet sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
BAŞKAN SAVAŞ KÖPRÜ İNŞA ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ haberi 19 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle