BAŞKAN SAVAŞ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİNE KATILDI‏

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, tüm insanlığa Hz. Muhammed’in(S.a.v) doğumunun müjdelendiği Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde, 12 Nisan Salı günü Hatay İl Müftülüğü tarafından Antakya Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programa katıldı.
BAŞKAN SAVAŞ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİNE KATILDI‏
Gerçekleşen etkinliğe, Başkan Savaş’ın yanı sıra Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Bursa Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay ve Mustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) Rektörü Hasan Kaya da katılım gösterdi.Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in(S.a.v) doğumunun müjdelendiği ve her yıl Nisan ayının ikinci haftasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Kutlu Doğum Haftası'nın bu yılki teması 'Hz. Peygamber, Tevhid, Vahdet' oldu.Hazırlıklarına aylar öncesinden başlanan etkinliklerde semah gösterisi ve İl Müftülüğü Korosu’nun ilahi dinletisi katılımcıların beğenisini topladı.Huşu içerisinde geçen etkinliklerde konuşma yapan Müftü Kavillioğlu, tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk diledi. Kavillioğlu konuşmasında, etkinliklerin hazırlanmasına katkı sağlayan Başkan Savaş’a teşekkür etti. Kavillioğlu konuşmasının ardından katılımcılara gül dağıttı.Etkinlikler, bu kutlu haftanın herkese hayır getirmesi temennileri ile son buldu.
BAŞKAN SAVAŞ KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİNE KATILDI‏ haberi 14 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1110 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir