BAŞKAN SAVAŞ LANSMAN TOPLANTISINA KATILDI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş, d&uuml;nyanın en b&uuml;y&uuml;k uluslararası gayrimenkul ve şehircilik fuarı olarak bilinen ve periyodik aralıklarla Fransa&rsquo;nın Cannes şehrinde d&uuml;zenlenen MIPIM&#39;in İstanbul&rsquo;daki lansman toplantısına katıldı.&nbsp;</strong>
BAŞKAN SAVAŞ LANSMAN TOPLANTISINA KATILDI
Başkan Savaş, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek ve yurtdışında az tanınan şehirlerin gayrimenkul ile şehircilik yapılanmalarını tanıtmalarına olanak sağlayarak yurtdışındaki fonları ülkemize çekme amacı güden fuara Hatay’ın katılımının önemli olduğunu ifade etti.Hatay’ın gelişimi ve geleceğe modern bir şehir olarak sağlam adımlarla basması için bu tür organizasyonların önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Savaş, yatırım getirecek ulusal ve uluslar arası organizasyonlarda Hatay’ın boy göstermesi gerektiğini vurguladı.Gerçekleşen MIPIM 2016 Fuarı Değerlendirme Toplantısı’nda, 15- 18 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek 2016 MIPIM Fuarı’na katılacak şehirlerin gayrimenkul potansiyelleri ile şehircilik anlamında kat ettikleri mesafeler ele alındı. Gayrimenkul uzmanları, Başkan Savaş’ın öncülüğünde fuara katılacak Hatay’ın, yurtdışındaki fonları ülkemize çekme potansiyelinin yüksek olduğunu belirtti.
BAŞKAN SAVAŞ LANSMAN TOPLANTISINA KATILDI haberi 21 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  970 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle