BAŞKAN SAVAŞ MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
BAŞKAN SAVAŞ MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ
Dernek Başkanı Mustafa Arslanoğlu ve beraberinde yer alan mahalle muhtarlarının yer aldığı buluşma, Kuyulu Mahallesi’nde bulunan Leban Restaurantta gerçekleşti.Ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Arslanoğlu, Kuyulu Mahalle Muhtarı Semir Yoğurtçu, Aydınlıkevler Mahalle Muhtarı Kamil Gün, Akdeniz Mahalle Muhtarı Niyazi Akar, Cebrail Mahalle Muhtarı Hasan Bablı, Dutdibi Mahalle Muhtarı Süleyman Saitoğlu, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Şefik Fatihoğlu, Gazi Mahalle Muhtarı Süleyman Çaltak, Kantara Mahalle Muhtarı Kurtuluş Öğüt, Kardeşler Mahalle Muhtarı Halit Başkır, Meydan Mahalle Muhtarı Cemil Ceylan, Orhanlı Mahalle Muhtarı Metin Sağıroğlu, Saraykent Mahalle Muhtarı Yahya
 Sağıroğlu, Sümerler Mahalle Muhtarı Mehmet Keskin, Şirince Mahalle Muhtarı Ahmet Umarlar, Şeyhali Mahalle Muhtarı Mahmut Kersioğlu, Kocaabdi Mahalle Muhtarı İbrahim Aksaray, Akbaba Mahalle Muhtarı Abdullah Vural, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Adil Kutlu ve Turunçlu Atatürk Mahalle Muhtarı Muhsin Demirel yer aldı.Antakya'da yürütülen hizmetler, yatırımlar ve projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet şeklinde geçen buluşmada Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği üyesi muhtarların görüş ve düşüncelerini dinledi.

Derneğin faaliyetleri ve mahalle muhtarlarının yürüttüğü çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Antakya Merkeze Bağlı Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Mustafa Arslanoğlu ziyarette yaptığı açıklamada; “Derneğimize, Mahalle muhtarlarımıza olan yakın ilgisi ve desteğinden dolayı, ayrıca memlekete yaptığı hizmetlerden ötürü Antakya Belediye Başkanımız Lütfü Savaş'a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz” dedi.