Başkan Savaş Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, kent genelinde bulunan okullara yaptığı ziyaretleri aralıksız sürdürüyor.

Başkan Savaş Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

 Savaş bu çerçevede Esenlik Mahallesi’nde bulunan Saraykent 125.Yıl Anaokulu’nu ziyaret etti.

            Ziyarette Okul Müdürü Tansel Koşman, Müdür Yardımcısı Doğan Bora, Okul Aile Birliği Başkanı Cemile Çelik, okul öğretmenleri ve ana sınıfı öğrencileri hazır bulundu.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Tansel Koşman, okulun faaliyetleri ve ihtiyaçları hakkında bilgiler sunarken, eğitime yönelik destek ve katkılarından ötürü Belediye Başkanı Savaş’a teşekkür etti.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ziyarette yaptığı açıklamada, imkanlar dahilinde okullarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etmek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla 44 aydır hemen her hafta okullarımızı ziyaret ettiklerini belirtti.

            Hizmet süreleri boyunca okulların parke, asfalt, oyun gurubu, araç-gereç, spor malzemesi gibi ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterdiklerini, bu ziyaretlerde öğretmenlerin, okul yöneticilerinin ve öğrencilerin hallerini ve hatırlarını sorduklarını ifade eden Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş,” Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz.” dedi.