BAŞKAN SAVAŞ PARK ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Antakya Belediye Parkı içinde faaliyet gösteren esnaf ile bir araya gelerek sohbet etti.

BAŞKAN SAVAŞ PARK ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ
Park esnafı Yılmaz Yıldırım’ın ev sahipliğinde Yeşil Tepe Aile Çay Bahçesi’nde gerçekleşen sohbet toplantısına, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın yanı sıra, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Akgül ve Kasım Türkeş, Park Bahçe Müdürü Kürşat Kahraman, belediye parkı içinde işyeri olan esnaf ve vatandaşlar katıldı. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, park esnafı ile sohbet ederek, şehre yapılan hizmetlerden bahsetti. Başkan Savaş, göreve geldikleri günden itibaren Antakya Belediye Parkı’nı önemsediklerini dile getirerek, “Parkımızı yaşanabilir ve halkımıza yakışır bir hale getirdik.
  
 Parkımız, başta aydınlatma olmak üzere, yeni yapılan süs havuzları ve ekilen çiçekler ile görsel bir güzellik kazandı. Vatandaşlarımız artık rahatça aileleri ile parkı geziyor ve bu güzelliğin tadını çıkarıyor” dedi. Park esnafı, Başkan Savaş’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Başkan Savaş daha sonra, park esnafı ile birlikte parkın içinde gezerek, esnafın sorun ve isteklerini dinledi. Sohbet sonrasında, park içinde kitap satışı yapan Yılmaz Yıldırım, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a bir kitap hediye etti.