BAŞKAN SAVAŞ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Mübarek Ramazan Ayı’nın idrak edilip bayramın gelişiyle birlikte Büyükşehir Belediye Personeli ile kısa adı HATMEK olan Hatay Mesleki Eğitim Kursları Konferans Salonu’nda bayramlaştı.
BAŞKAN SAVAŞ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI‏
HBB Başkanvekili Serdar Güven, HBB Genel Sekreteri Hasan Maden, HATSU Genel Müdürü İsameddin Çeker, daire başkanları, müdürler ve belediye bünyesinde görev yapan personelin bayramlaşma imkanı yakaladığı buluşma, Başkan Savaş’ın tüm personeli selamlamasıyla başladı.Bayramlaşma etkinliğinde Başkan Savaş yaptığı kısa konuşmada, “Bayramlar, kırgınlıkların, dargınlıkların ve düşmanlıkların sona erdiği mübarek günlerdir. Bizler, her birimiz Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet yolundaki birer neferi ve hemşehrilerimizi mutlu etmek için özveriyle çalışan görevinin bilincine varmış insanlarız. Hatay genelinde belediyemizin sorumluluk alanına giren tüm alanlarda gecemizi gündüzümüze katarak hemşehrilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bu şehir 30 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir dik duruş sergileyerek iradesini ortaya koydu. 15 ilçede görev yapan tüm personelimizle bir aile gibi hareket ederek insanımızı mutlu etmek için mesai harcayacağız. Ben bu vesileyle Mübarek Ramazan Bayramı’nın tüm personelimize ve ailelerine başta olmak üzere hemşehrilerimin, ülkemin ve tüm İslam Alemi’nin bayramını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.Yapılan konuşmanın ardından HBB Personeli, Başkan Savaş, HBB Başkanvekili Serdar Güven, HBB Genel Sekreteri Hasan Maden, HATSU Genel Müdürü İsameddin Çeker ve daire başkanlarıyla tek tek tokalaşarak bayramlaştı.
 
BAŞKAN SAVAŞ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI‏ haberi 20 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2900 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle