BAŞKAN SAVAŞ REYHANLI'DA

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, il genelinde hemşehrileriyle bir araya gelerek hizmet üretiminde istişarelerini sürdürüyor.
BAŞKAN SAVAŞ REYHANLI'DA
Hizmet istişareleri toplantısına Başkan Savaş'ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ve Birol Ertem, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ve CHP Reyhanlı İlçe Başkanı Ruşen Bağatur da katılım gösterdi.Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda Başkan Savaş, "Reyhanlı halkına 30 Mart'taki duruşundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Reyhanlı'daki problemlerin farkındayız. Buraya büyük bir mezarlık kompleksi yaptık. Yakın zamanda açılışını yapacağız. Bunun yanı sıra sizlere temiz ve sağlıklı su sağlamak için elimizden gelen her çabayı sarf ediyoruz. Sularımız çok kirli. Halk Sağlığı Laboratuvarı'nın yapmış olduğu testlerde yaklaşık % 50 civarında çeşmelerden kirli su aktığı tespit edildi. Boruların çoğu asbestli. 283 kilometrelik içme suyu şebekesinin ihalesini Haziran ayı gelmeden yapmış olacağız. Bunun size iki kazancı olacak; Birincisi yeraltı sularını daha az kullanacağız, ikincisi ise %100 temiz su içeceksiniz. Sizlere temiz su vermenin mutluluğunu yaşayacağız" ifadelerini kullandı.
BAŞKAN SAVAŞ REYHANLI'DA haberi 11 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Reyhanlı muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1215 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle