BAŞKAN SAVAŞ, REYHANLI'DA

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hizmet istişareleri kapsamında Reyhanlılı hemşehrileri ile bir araya geldi.
BAŞKAN SAVAŞ, REYHANLI'DA
Başkan Savaş'a hizmet istişareleri kapsamında gerçekleştirdiği Bayır, Harran, Cilvegözü ve Üçtepe mahalleleri ziyaretlerinde, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Hatay Milletvekilleri Serkan Topal ve Birol Ertem, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ve Reyhanlı İlçe Başkanı Ruşen Bağatur eşlik etti.Bayır Mahallesi'nde teveccühle karşılanan Başkan Savaş, "Hatay'da huzuru sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte hizmet konusunda ise yol ve asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. Mezarlık yolumuz şimdiden hayırlı olsun. 283 kilometrelik su hattı projemiz de bitti. Haziran'a kadar Reyhanlı'nın içme suyu şebekesini, deposunu sıfırlıyoruz. Yıllardır çözülemeyen sorunları çözüyoruz. Arıtma tesisi ile ilgili yasal problemler vardı, şu anda problemleri aşıp 10 güne kadar ihaleye çıkarak kısa sürede inşaata başlayacağız. Bunların yanında bir mezarlık kompleksi yaptık ve açılışını önümüzdeki günlerde yapacağız.bize ait olan yolları, içme suyu hattının döşenmesi sonrasında yapacağız. Biz hizmetlerimizde siyasi kaygı gütmüyoruz. Allah'ın yarattığı her kulu kutsal kabul edip hepsine hizmet etmekle yükümlüyüz. Hemşehrilerimizi eşit seviyoruz ve eşit hizmet sunmak zorundayız" ifadelerini kullandı.
BAŞKAN SAVAŞ, REYHANLI'DA haberi 14 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Reyhanlı muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  4575 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle