BAŞKAN SAVAŞ SAMANDAĞ DA MUHTARLARLA TOPLANDI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, çözüm ortağı ve hizmet götürme noktasında ilk adım olarak gördüğü, büyük önem verdiği Mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor.
BAŞKAN SAVAŞ SAMANDAĞ DA MUHTARLARLA TOPLANDI
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Samandağ Belediyesi Meclis salonunda Samandağ Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek Büyükşehir Belediyesinin daha hızlı ve ivedi bir şekilde hizmet götürme istişarelerine devam etti.Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve aynı zamanda Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü,  Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Milletvekili Adayı Serkan Topal,CHP Samandağ İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan ve CHP İl Başkanı Ertuğrul Günün de katıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.Başkan Savaş Toplantıda yaptığı konuşmada ilçenin sıkıntılarını bildiklerini dile getirdi Gelen sorular üzerine büyük sorunlardan olan su fiyatları konusuna da açıklık getirdi. Su Fiyatı kararını Büyükşehir Belediye Meclisinin ortak kararı olduğunu bunu video ve görsellerle ispat edebileceklerini de belirtti.Savaş konuşmasının devamında, ‘‘Büyükşehir Belediyesinin yatırım yapmasını engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yatırım yapılmaması hizmetlerin engellenmesi demektir. Biz halkımıza hizmeti en üst seviyeye çıkarmakla mükellefiz. Kapalı kapıların ardından iş çevirmiyoruz, ne yapıyorsak halkımızın gözü önünde yapıyoruz. Suyu siyasi malzeme konusu yapmadık yapmayacağız.’’ Dedi.
BAŞKAN SAVAŞ SAMANDAĞ DA MUHTARLARLA TOPLANDI haberi 12 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1625 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle