BAŞKAN SAVAŞ SAMANDAĞ İLÇESİ’NDE

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hizmet istişareleri kapsamında il genelinde hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor.
BAŞKAN SAVAŞ SAMANDAĞ İLÇESİ’NDE
Başkan Savaş hizmette fikir alışverişlerinin gerçekleştirildiği rutin toplantıları kapsamında Samandağ Belediyesi’nin ev sahipliğinde Mağaracık Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmeye, Başkan Savaş’ın yanı sıra Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, CHP Samandağ İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan, Mağaracık Mahalle Muhtarı Saim Aslan ve Samandağ Belediyesi personelleri katılım gösterdi.Başkan Savaş toplantıda yaptığı konuşmada, “Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi olarak Mağaracık Mahallesi’nin iyi ve kötü günlerinde ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına ‘Sosyal Merkez’  projemizi hazırladık. Projenin ihalesini Haziran ayında gerçekleştireceğiz. Gerçekleştireceğimiz sosyal merkezde, fıtness salonu, eğitim sınıfları, muhtar ve zabıta odası, taziye ve toplantı salonları, kafeterya ve teras bulunacak. Biliyorsunuz ki Hatay’ın her ilçesinde altyapı sorunu var. Bizler dönem içerisinde içme suyu, kanalizasyon ve su depolarını yeniliyoruz. Ayrıca içme suyu şebekelerini yenileyerek Hatay halkına temiz ve sağlıklı su içebilmeleri adına seferberliğimize devam ediyoruz. Hatay Büyükşehir Belediyesi ülke bazında altyapı çalışmalarında yatırım şampiyonudur. Sahillerimizde kaza ve ölüm olaylarının yaşanmaması amacıyla yeni ekipmanlarımızla çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.Hatay’ın her ilçesindeki sorunları daha yakından takip etmek amacıyla mahalle muhtarları ile her daim iletişim halinde olduğunu belirten Başkan Savaş, Mağaracık Mahalle Muhtarı Aslan ile de görüşmeler gerçekleştirdiklerini ve Mağaracık Mahallesi’ndeki ulaşım sorununun en kısa sürede çözüleceğine vurgu yaptı.Samandağlılar, kent estetiği açısından çevre ve deniz temizliğine büyük bir önem veren, aynı zamanda il genelinde yapılan tüm çalışmaları yakından takip ederek Hatay’a belediyecilik anlamında altın çağını yaşatan Başkan Savaş'a, duyarlı hizmetlerinden ötürü teşekkür ettiler.
BAŞKAN SAVAŞ SAMANDAĞ İLÇESİ’NDE haberi 16 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Samandağ muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle