BAŞKAN SAVAŞ ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve beraberindeki heyet, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 
BAŞKAN SAVAŞ ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
Dernek Başkanı Hamit Ölçer, yönetim kurulu üyeleri ve şehit ailelerinin hazır bulunduğu ziyarete Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurahman Taşçıoğlu, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Halil Kadife katlım gösterdi. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve beraberindeki heyet, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
            Ziyarette konuşan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Her daim şehit ailelerimizi ziyaret ediyor hal ve hatırlarını soruyor, bir ihtiyaçları olup olmadığı konusunda fikir alış verişinde bulunuyoruz. Şehitlik mertebesi çok önemli bir mevkidir. Şehit olan evlatlarımızın maneviyatına ve geride bıraktıkları ailelerine sahip çıkmak en büyük görevimizdir. Dernek başkanımız Hamit Ölçer ağabeyimizin ve değerli şehit ailelerimize bizleri burada ağırladıkları için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
            Karşılıklı sohbet ve fikir alış verişi şeklinde geçen buluşmada Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Başkanı Hamit Ölçer, nazik ziyaretinden ötürü Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’a, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin’e ve beraberlerindeki heyete teşekkür ettiğini belirtti.