BAŞKAN SAVAŞ TAN KINAMA MESAJI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş Ankara&rsquo;da &ccedil;ok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği hain ter&ouml;r saldırısı nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı.</strong>
BAŞKAN SAVAŞ TAN KINAMA MESAJI
Başkan Savaş, Ankara’da meydana gelen menfur saldırı dolayısıyla derin üzüntü duyduğunu ifade ederek “ Milletimizin birlik ve beraberliğini hedef alan terör saldırıları nereden ve kim tarafından gelirse gelsin nefretle kınıyorum. Birlikte yaşamamızı sindiremeyen, aklı ve vicdanı iflas etmiş kişilerce yapılan bu hain saldırılar asla amacına ulaşamayacak. Acının, terörün, ölümün; ırkı, dili dini olmaz ölenler bizim insanlarımız. Hain terör saldırıları bizleri ayrıştıramaz, bizler böyle günlerde kardeş olduğumuzun bilinciyle birbirimize daha sıkı kenetlenmeliyiz.  Barış için alanlarda bulunan vatandaşlarımıza karşı yapılan bu hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Hain saldırıda yaralananların da bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.” dedi.
BAŞKAN SAVAŞ TAN KINAMA MESAJI haberi 12 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1205 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle